Iskolánk 1996 óta áll a jogosítványra vágyók rendelkezésére.

Az évek során sikerült gépjárműparkunkat a tanulók igényeihez alkalmazkodva bővíteni.
A különféle motoros kategóriákhoz szintén korszerű járműparkkal rendelkezünk a moped kategóriától az A kategóriáig.
Nem csak járműparkunkat, hanem az elméleti oktatás feltételeit is sikerült Kecskeméten a legmagasabb színvonalra fejlesztünk. Tágas, légkondicionált tantermekben minden hallgató számára bíztosítani tudjuk a gyakorlás lehetőségét a számítógépes elméleti vizsgára.
Bátran állíthatjuk, hogy aki nálunk tanul mindig színvonalas oktatásban részesül, mivel oktatóink magas szintű, több évre visszatekintő elméleti és gyakorlati oktatói tapasztalattal, rutinnal rendelkeznek, amit alátámaszt az is, hogy mind több és több jelentkezővel, visszatérő hallgatóval ill. Jogosítványtulajdonossal büszkélkedhetünk.

Oktatóink időbeosztásukkal mindig a tanulók igényeihez alkalmazkodnak.
Letöltető dokumentumok:
Aktuális tantermi képzésünk időpontjairól érdeklődj elérhetőségeinken!

Következő tantermi képzésünk február 6-án, hétfőn 17 órakor indul!

Bármikor kezdheted
e-learninges tanfolyamainkat személyes konzultációs lehetőséggel!
Részletekről érdeklődj iskolánkban!

Link firefox.hu

Valid CSS!

Valid HTML 4.01 Transitional

Kecskemét, Munkácsy utca 19.
Telefon: 06/76 48-58-68 illetve 20/365-2109, 20/321-96-98
Email: carman.autosiskola@gmail.com